Domov / Veľkoobchod
Výrobcovia
Novinky

Veľkoobchod

Vážení priatelia,

zaujala Vás naša ponuka tovaru a máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu? Nie je nič jednoduchšie!

Zaregistrujte sa na našich stránkach (nezabudnite uviesť správne fakturačné údaje vrátane IČO a prípadne DIČ) a dajte nám vedieť emailom. Presunieme Vás do skupiny veľkoobchodných odberateľov a po prihlásení už budete vidieť veľkoobchodné ceny tovaru.

Minimálna suma nákupu neexistuje (rozumieme, že občas je potreba len trochu oživiť sortiment alebo tovar vyskúšať).

Na objednávky nad 1000 CZK (cca 37 Eur) ale neplatíte poštovné.

Veľkoobchodné zľava sa kombinuje s inými zľavami (výpredaj, rôzne akcie).

Prevádzkovateľom eshopov ponúkame tiež spolupráca formou dropshippingu s poskytnutím produktových foto a odoslaním tovaru zákazníkovi z nášho skladu, ale menom Vášho obchodu.

V prípade záujmu o väčšie množstvo tovaru dodáme ho na objednávku priamo od výrobcu v najkratšom termíne, u šatiek s bižutériou vyrobíme na mieru.

Na vyžiadanie poskytujeme aj katalógy od výrobcov, z ktorých sa objednať aj to, čo na eshope nie je predstavené (príklad - potrebujeme bavlnené šály v modrej farbe, čo môžete ponúknuť? Chceme si objednať malé šatky s potlačou, aké vzory máte? Hľadáme šály s romantickými kvetinovými vzormi, máte nejake?).

Zárukou naše solídnosti sú tisíce vybavených objednávok a získané vďaka spokojným zákazníkom certifikát Heuréka - Overené zákazníkmi.

Máte otázky alebo vlastnú predstavu o tom, ako naša spolupráca by mohla vyzerať? Kontaktujte nás na info@bijoux-me.cz a radi s Vami preberieme všetky možnosti.

Váš tím